אודות רוזטה

כך מאפשר הסיפור שלנו
להגן על העושר המשפחתי שלכם,
בכל האמצעים הדרושים

רוזטה השקעות נוסדה בשנת 2008, זמן קצר לפני שהתרחש המשבר העולמי הגדול. החברה נוסדה ע"י אורית רביב סוירי, שלאחר עשרות שנות עבודה בשווקים בינלאומיים ראתה כיצד שוק ההון משתנה לנגד עיניה.

לאור הצורך הגובר ביצירת יציבות פיננסית, פועלת רוזטה השקעות כדי להגן על העושר המשפחתי בכל האמצעים העומדים לרשותה: הצוות שלנו התגורר, עבד בעבר ועובד גם היום בשווקים הפיננסיים בארה"ב, אירופה, אסיה והמזרח התיכון. לאורך השנים טווינו רשת ענפה של קשרים עם גופים מקצועיים ברחבי העולם, לצורך קבלת החלטות מושכלת וחשיפה לנכסים שלרוב גופי ההשקעות אין גישה אליהם. למומחים של רוזטה קרוב ל- 50 שנות ניסיון מצטבר בניהול השקעות בארץ ובעולם, במצבי שוק משתנים ומאתגרים. בעזרת הניסיון העשיר ורשת הקשרים הענפה, יצרנו את "השקעה שמורה" מודל השקעות ייחודי, המגן על העושר המשפחתי וחותר להגדלתו. כל אלו מובילים לקשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו ועם דור ההמשך, שממשיך אף הוא להיעזר בשירותינו.

קצת עליי

אורית רביב סוירי

מייסדת ומנכ״לית

לאורית ניסיון של יותר מ- 35 שנים בשווקי ההון הגלובליים ובניהול השקעות. כבר בתחילת דרכה התגוררה בניו יורק והכירה מפנים את שוק ההון הגלובאלי, במסגרת ניהול תיק השקעות רחב היקף בחברות סמי עופר. לאחר חזרתה לארץ שימשה אורית כחלוצה בתחום ההשקעות הגלובאליות ופתחה למשקיעים הישראלים צוהר לשווקי העולם, במסגרת שורה של תפקידי מפתח במערכת הבנקאית: כמנהלת השקעות בבנק הפועלים, הייתה הראשונה שביצעה פעילויות מגוונות בניירות ערך זרים. כמו כן היא הקימה מערך השקעות בחו"ל בבנק ירושלים. אורית סייעה לפיתוח מערך ההשקעות בחו"ל גם בדיסקונט קרנות נאמנות, עסקה בפיתוח מוצרים פיננסיים חדשניים בלאומי קרדיט ריסק פרודקטס, התמחתה בטיפול בלקוחות פרטיים עתירי הון בלאומי בנקאות פרטית ועוד. אורית הינה בעלת MBA מטעם בית ספר למנהל עסקים באוניברסיטת ניו יורק, ו- B.Sc. בהנדסת תעשיה וניהול, בהצטיינות, מטעם הטכניון. ההכרות העמוקה של אורית עם השווקים הגלובאליים לצד ההכרות מבפנים עם המערכות הבנקאיות, מאפשרים לאורית לתמרן בין האפשרויות השונות, לצורך השגת תוצאה מיטבית.