שימור ההון המשפחתי

מתחיל בניהול השקעות מותאם וייחודי

פמילי אופיס לבניית נתיבי השקעה יציבים ומניבים בשוק משתנה

שימור ההון המשפחתי

מתחיל בניהול השקעות מותאם וייחודי

פמילי אופיס לבניית נתיבי השקעה יציבים ומניבים בשוק משתנה

ניהול עושר בין דורי

קיימות היום שיטות ואפשרויות השקעה רבות בשוק. ניהול עושר בין דורי דורש ראשית להבין מה הצרכים המשפחתיים בטווח הקצר והארוך, מה חשוב לנו שיקרה בכל רגע נתון עם ההון הקיים ואיך לפתח אותו לטובת עתיד הדור הבא. לטובת כך, אנו מנהלים תיקי השקעות ייחודיים וספציפיים אשר מותאמים לכל לקוח\ה באופן פרטי.

קרנות אשראי

קרנות גידור

השקעות בנדל"ן

השקעות ריאליות בחברות

אפיקי השקעה נוספים

אורית רביב סוירי

מייסדת ומנכ"לית

נעים מאוד, שמי אורית רביבי סוירי, מייסדת ומנכ"לית של רוזטה השקעות.

הניסיון שלי כולל מעל 35 שנים של ניהול הון גלובלי בשווקים גלובליים.

במהלך השנים ניהלתי תיקי השקעות בחברות סמי עופר בניו יורק, בבנק הפועלים הייתי חלוצה בפעילות ניירות ערך זרים עבור הבנק ולקוחותיו. הייתי שותפה לפיתוח מערך ההשקעות וניהול ההשקעות בקרנות הנאמנות של בנק דיסקונט "אילנות דיסקונט" בתחום ניירות ערך זרים ומט"ח. הקמתי את מערך ההשקעות בחו"ל עבור בנק ירושלים, עסקתי בפיתוח מוצרים פיננסיים חדשניים בלאומי קרדיט ריסק פרודקסט. בבנקאות הפרטית של בנק לאומי ליוויתי לקוחות זרים עתירי הון כמנהלת צוות יועצים ובנקאים.

ההיכרות העמוקה שלי עם השווקים הגלובאליים יחד עם הניסיון הרב במערכת הבנקאית, מאפשרים לי היום לנהל עבור לקוחותי את ההון המשפחתי שלהם בצורה מיטבית תוך התאמה ספציפית לכל לקוח ולקוח. תיקי ההשקעות שאנו ברוזטה השקעות מנהלים מתייחסים בראש ובראשונה לצרכי המשפחה, לרצון ולערכים שהמשפחה שמה לעצמה כדרך להגשמה, שימור והשבחת המשאבים הקיימים ברשותה.

אנחנו כמובן לא הפמילי אופיס היחידי בארץ,
אז למה בכל זאת לעבוד דווקא איתנו?

אנחנו מסתכלים על תיק ההשקעות לא רק ברמת הון

ניהול הון משפחתי דורש הבנה הרבה מעבר לכסף שלכם. חשוב להבין מה אתם רוצים להשיג באמצעות ההון הקיים? כמה תרצו לשמר? כמה תרצו להניב? כמה תרצו להשקיע באפיקים הזהים לערכים שלכם כבני אדם ואילו חלומות תרצו להגשים באמצעות ההון שלכם. אנחנו מסתכלים ראשית על האנשים שאנחנו עובדים איתם, הכסף הוא כלי להגשמה. 

קהל לקוחות יציב וותיק

אנחנו מלווים משפחות מעל 15 שנים! לפעמים, כמה דורות של משפחה אחת כאשר תיקי ההשקעות מסתכמים במאות מיליוני שקלים.

אפיקי השקעה ייחודיים

כדי לממש את השאיפות של הלקוחות שלנו אנו פועלים בזירות מגוונות ובשיטות ייחודיות. בין אפיקי ההשקעה שלנו ישנן קרנות אשראי, קרנות גידור והשקעות פרטיות אשר דורשים ידע מקצועי רב וניסיון אשר צברנו במהלך השנים. כיום הלקוחות שלנו נהנים מאפיקי השקעה אלו אשר לא זמינים לקהל הרחב.

מנהלי השקעות עם הכשרה ונסיון של שנים מנהלי ההשקעות שלנו הם אורית רביב סוירי, בעלת מעל 35 שנות ניסיון בהשקעות בשווקים גלובליים ואילן וייל, מנהל ההשקעות הראשי של רוזטה השקעות ובעל ניסיון של מעל 20 שנה בהנהלה של מחלקות פיננסיות בחברות בינלאומיות.

מודל 'ההשקעה המוגנת'

להמליץ לך להשקיע במכשיר השקעה כזה או אחר מתוך מאות מכשירי השקעה אפשריים – הרבה גורמים יכולים. השאלה היא איזו דרך פעולה תייצר את רמת הביטחון והוודאות הכי גבוהה עבורך? כדי לענות על השאלות האלו, פיתחנו את "מודל ההשקעה המוגנת": מודל ייחודי השומר על העושר המשפחתי וחותר להגדלתו, בצורה מושכלת ובטוחה. 

אנו בונים את המודל האישי באמצעות:

בניית פרופיל השקעה

קיום פגישות עם הלקוח לצורך אבחון המצב הקיים, הגדרת מטרות וגיבוש אופי ההשקעה, באמצעות סדרת בדיקות עומק

איסוף מודיעין

הרשת המקצועית של רוזטה מגיעה למגוון רחב של אפיקי השקעה בכל רחבי הגלובוס. לאורך השנים עבדו מומחי ההשקעות שלנו בשווקים הפיננסיים בחו"ל, וטוו רשת ענפה של קשרים עם גופים מקצועיים ברחבי העולם. ברשת הזו נעשה שימוש כדי לקבל החלטה מושכלת בנוגע לכל אפשרות השקעה, וכדי לאתר מגוון הזדמנויות ייחודיות ברחבי הגלובוס

יציאה לפעולה

יצירת מסמך השקעה מפורט שמקבל המשקיע, וכולל את מאפייניה העיקריים, התמהיל המומלץ, היתרונות שלה עבור המשקיע ופוטנציאל התשואה. כל החלטה בנוגע לתיק מתקבלת בשיתוף מלא עם המשקיע

ניטור ומעקב אקטיבי

תגובה מהירה להתרחשויות ונטרול סיכונים אפשריים, באמצעות ניהול קשר שוטף עם גופי ההשקעה השונים: מפגישות תקופתיות עם מנהלי הקרנות וחיפוש אקטיבי אחר חריגות – ועד חברות במועצת המנהלים במסגרת חלק מהשקעות
ה- Private Equity

מבט לוויני

דוח תקופתי המספק מבט-על, מציג את כלל האחזקות ואת ביצועי התיק בתקופת הדיווח ומוביל לקבלת תובנות חשובות. בהתאם לתמונת המצב נבצע מדי רבעון התאמות וכוונונים טקטיים לאור הצרכים המשתנים, ביצועי התיק והתנודות בשווקים

הצוות בכיר

אורית רביבי סוירי

מייסדת ומנכ"לית

לאורית ניסיון של יותר מ- 35 שנים בשווקי ההון הגלובליים ובניהול השקעות. כבר בתחילת דרכה עבדה בניו יורק והכירה מפנים את שוק ההון הגלובאלי, במסגרת ניהול תיק השקעות רחב היקף בחברות סמי עופר. לאחר חזרתה לארץ שימשה אורית כחלוצה בתחום ההשקעות הגלובאליות ופתחה למשקיעים הישראלים צוהר לשווקי העולם, במסגרת שורה של תפקידי מפתח במערכת הבנקאית: כמנהלת השקעות בבנק הפועלים, הייתה הראשונה שביצעה פעילויות מגוונות בניירות ערך זרים. כמו כן היא הקימה מערך השקעות בחו"ל בבנק ירושלים. אורית סייעה לפיתוח מערך ההשקעות בחו"ל גם בדיסקונט קרנות נאמנות, עסקה בפיתוח מוצרים פיננסיים חדשניים בלאומי קרדיט ריסק פרודקטס, התמחתה בטיפול בלקוחות פרטיים עתירי הון בלאומי בנקאות פרטית ועוד. אורית הינה בעלת MBA מטעם בית ספר למנהל עסקים באוניברסיטת ניו יורק, ו- B.Sc. בהנדסת תעשיה וניהול, בהצטיינות, מטעם הטכניון. ההכרות העמוקה של אורית עם השווקים הגלובאליים לצד ההכרות מבפנים עם המערכות הבנקאיות, מאפשרים לאורית לתמרן בין האפשרויות השונות, לצורך השגת תוצאה מיטבית.

אילן וייל

מנהל השקעות ראשי

נולד וגדל בז'נבה, שוויץ. במשך יותר מ- 20 שנה שימש במגוון תפקידים בכירים בחברות בינלאומיות, בין היתר שימש כסמנכ"ל כספים של חברה תעשייתית מובילה. בעקבות המשיכה לעולמות הפיננסים, הפך בשנת 2007 לאנליסט של אחת מקרנות הגידור המצליחות בעולם. במסגרת תפקידו הכיר מקרוב את השווקים הגלובאליים, נחשף למגוון רחב של מכשירי השקעה, למד איך לנהל השקעות בעיצומו של המשבר הכלכלי הגדול ורכש יכולות אנליזה מעמיקות. לאילן ניסיון רב בהשקעות הון פרטיות בתחום הנדל"ן הבינלאומי והפרייבט אקוויטי, והינו דובר צרפתית, גרמנית, אנגלית ועברית. לאילן MBA, מטעם בית הספר למנהל עסקים בהרווארד ו- B.A. בלימודי כלכלה מטעם אוניברסיטת ג'נבה.

בר ינקוביץ

מנהל קשרי לקוחות ויועץ משפטי

תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים בהצטיינות, אוניברסיטת רייכמן.
במהלך לימודיו עבד בר כעוזר אישי של אורית רביב סוירי ברוזטה השקעות.
התמחה בעריכת דין במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין מיתר ועם סיום ההתמחות, המשיך לעבוד, כעורך דין מן המניין, במחלקת הנדל"ן וייצג בין היתר יזמי נדל"ן מובילים בעסקאות מגוונות ומורכבות וכן במימון פרויקטים.
לאחר עבודתו במיתר חזר בר לעבוד ברוזטה השקעות כמנהל קשרי לקוחות וכיועץ משפטי.

בירור צרכים לשימור ההון המשפחתי שלך

תוכן מקצועי

אוגוסט 28, 2021

״משקיע מקצועי ומנוסה בעל יכולת וגמישות מחשבה יבקש לנצל את אי הוודאות והכאוס ולא להתחבא מפניהם…״

יוני 1, 2021

״שירותי פמילי אופיס שמנהלים את ההון של המשפחות העשירות פורחים בשנים האחרונות, ופרט בשנת הקורונה, אולם למרות החזות המקצוענית, למעשה זהו תחום פרוץ. מה עומד מאחורי השגשוג בענף, ומה צריך לדעת כדי לשמור על הנכסים המשפחתיים, ולא ליפול לידיהם של...

מאי 31, 2021

סקירת שוק של אורית רביב סוירי, מייסדת ומנכ"לית רוזטה השקעות

מרץ 8, 2021

אורית רביב סוירי, מייסדת רוזטה השקעות המיועדת למשקיעים עשירים מאוד, טוענת כי הבועה תתפוצץ, אך לא בטווח הקרוב. ״ממשלות ובנקים מחויבים לשמור שהעולם לא ייכנס למיתון קשה״. עד אז, היא מסבירה מדוע כדאי להגדיל את ההשקעות בתחום הרפואה – ולהיזהר...